O nas

Joanna Wyka

Założycielka i nauczyciel Studia Giovanna.
Zawsze w ruchu, bacznie obserwując.
Występowała w Zespole Pieśni i Tańca „Gawęda”, w szkole trenowała skok wzwyż i siatkówkę, praktykowała japońską szermierkę w szkole Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu.
Od 2009 roku jest certyfikowanym nauczycielem pilates. Swoją przygodę rozpoczęła ucząc i szkoląc się w Diamond Pilates Studio. Umiejętności i doświadczenie zdobywała i szlifowała uczestnicząc w kursach, warsztatach oraz pilatesowych konferencjach ale przede wszystkim sama wytrwale praktykując.
W pilatesowej podróży w 2018 roku spotkała Jacqueline Martin, klasyczną nauczycielkę, która ukończyła prestiżowy programy THE WORK z Jay’em Grimes’em, uczniem samego Josepha Pilatesa. To spotkanie nie tylko całkowicie zmieniło jej praktykę i otworzyło na zupełnie nowe rozpatrywanie pilatesu jako formy ruchu ale i umożliwiło holistyczne spojrzenie na człowieka w jego całej złożoności.
Joanna prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim.
Prywatnie żona motomaniaka, mama pomysłowych dziewczynek, opiekunka rozbrykanego wielogatunkowego stadka domowych futrzaków oraz ogrodnik amator.

„Odpowiedź na każde pytanie i rozwiązanie każdego zagadnienia jest w Nas. Trzeba tylko po nie sięgnąć. I to czasem dość głęboko.”